Hledáte skladové
nebo výrobní prostory k pronájmu?

Najdeme je pro Vás!

Vyplňte prosím níže uvedená pole, aby Vás mohl náš konzultant kontaktovat.

  Savills CZ s.r.o. se sídlem v Praze, Na Florenci 2113/15, 110 00 Praha 1 je správcem osobních údajů, které poskytujete v tomto formuláři. Vámi poskytnuté údaje budou zpracovávány pro marketingové účely, jako je zasílání nabídek pronájmů průmyslových nemovitostí a informací o službách a činnosti společnosti Savills prostřednictvím komunikačního kanálu, který si zvolíte (telefonicky nebo e-mailem).

  Základem pro zpracování Vašich údajů pro tento účel je souhlas, který jste udělili jejich zpřístupněním a zasláním společnosti Savills prostřednictvím formuláře. Poskytnutí Vašich údajů je dobrovolné, nicméně poskytnutí Vašeho jména, e-mailové adresy nebo telefonního čísla je nezbytné k tomu, abychom Vás mohli kontaktovat prostřednictvím Vámi zvoleného komunikačního kanálu.

  Top
  Home / SLUŽBY /  Prodej pozemků a nemovitostí
  Array
  Sprzedaż nieruchomości

  Prodej pozemků a nemovitostí

  Chcete prodat svůj sklad, výrobní budovu, brownfield nebo pozemek pro výstavbu? Náš podrobný přehled o trhu a strategie šitá na míru vám pomohou dosáhnout úspěchu. Dokážeme vám zajistit celý proces: od due diligence nemovitosti a vypracování strategie, přes přípravu všech dokumentů a ocenění, až po marketingové aktivity zaměřené na široký okruh potenciálních kupujících a dohled nad transakcí. Jedná se o časově náročný proces vyžadující nasazení klienta i poradenské firmy, ale snažíme se zamezit veškerým nepříjemnostem a zajistit, aby vaše transakce byla úspěšná.

  Poskytujeme:

  • Odbornou podporu v průběhu celého procesu
  • Dodání všech požadovaných dokumentů a zpráv
  • Strategii na míru
  • Dohled nad procesem a dosažením cílů klienta

  Chcete-li se o této službě dozvědět více, kontaktujte našeho odborníka:


  Ondřej Míček

  Head of Industrial Department

  e-mail: ondrej.micek@savills.cz

  tel.: +420 733 351 304