Hledáte skladové
nebo výrobní prostory k pronájmu?

Najdeme je pro Vás!

Vyplňte prosím níže uvedená pole, aby Vás mohl náš konzultant kontaktovat.

  Savills CZ s.r.o. se sídlem v Praze, Na Florenci 2113/15, 110 00 Praha 1 je správcem osobních údajů, které poskytujete v tomto formuláři. Vámi poskytnuté údaje budou zpracovávány pro marketingové účely, jako je zasílání nabídek pronájmů průmyslových nemovitostí a informací o službách a činnosti společnosti Savills prostřednictvím komunikačního kanálu, který si zvolíte (telefonicky nebo e-mailem).

  Základem pro zpracování Vašich údajů pro tento účel je souhlas, který jste udělili jejich zpřístupněním a zasláním společnosti Savills prostřednictvím formuláře. Poskytnutí Vašich údajů je dobrovolné, nicméně poskytnutí Vašeho jména, e-mailové adresy nebo telefonního čísla je nezbytné k tomu, abychom Vás mohli kontaktovat prostřednictvím Vámi zvoleného komunikačního kanálu.

  Top
  Home / SLUŽBY /  Projekty BTS (build-to-suit)
  Array
  Projekty BTS (build-to-suit)

  Projekty BTS (build-to-suit)

  Projekty BTS (build-to-suit) jsou určeny pro klienty se specifickými požadavky na výstavbu. Jedná se o nestandardní projekty postavené mimo typické logistické parky z důvodu jejich velikosti, umístění, speciálnímu vybavení potřebnému pro obchodní činnost klienta nebo zjištěných potřeb. Poskytujeme komplexní poradenské služby s ohledem na dostupnost lidských zdrojů až po výběr konečného řešení a vyřízení všech formalit. Dbáme na to, aby byl projekt BTS přehodnocen z hlediska sdělených požadavků, proveditelnosti a výběru investora.

  Výhody pro klienta:

  • Výběr zkušeného a důvěryhodného developera prostřednictvím výběrového řízení
  • Včasné dodání schématu BTS
  • Efektivní uspořádání využitelného prostoru
  • Efektivní využití technologických řešení implementovaných v budově
  • Minimalizace rizik v průběhu procesu

  Chcete-li se o této službě dozvědět více, kontaktujte našeho odborníka:

  Jana Čožíková

  Associate

  e-mail: jana.cozikova@savills.cz

  tel.: +420 733 220 773