Hledáte skladové
nebo výrobní prostory k pronájmu?

Najdeme je pro Vás!

Vyplňte prosím níže uvedená pole, aby Vás mohl náš konzultant kontaktovat.

  Savills CZ s.r.o. se sídlem v Praze, Na Florenci 2113/15, 110 00 Praha 1 je správcem osobních údajů, které poskytujete v tomto formuláři. Vámi poskytnuté údaje budou zpracovávány pro marketingové účely, jako je zasílání nabídek pronájmů průmyslových nemovitostí a informací o službách a činnosti společnosti Savills prostřednictvím komunikačního kanálu, který si zvolíte (telefonicky nebo e-mailem).

  Základem pro zpracování Vašich údajů pro tento účel je souhlas, který jste udělili jejich zpřístupněním a zasláním společnosti Savills prostřednictvím formuláře. Poskytnutí Vašich údajů je dobrovolné, nicméně poskytnutí Vašeho jména, e-mailové adresy nebo telefonního čísla je nezbytné k tomu, abychom Vás mohli kontaktovat prostřednictvím Vámi zvoleného komunikačního kanálu.

  Top
  Home / SLUŽBY /  Pronájem skladů a průmyslových nemovitostí

  Pronájem skladů a průmyslových nemovitostí

  Potřebujete sklad? Jste na správném místě! Provedeme vás celým procesem výběru nejlepšího řešení: vypracujeme strategii, najdeme místo a dohlédneme na každý detail. Na základě analýzy vaší současné situace a potřeb vám ukážeme všechny vhodné nemovitosti na trhu a pomůžeme vám s užším výběrem nejvhodnějších nabídek, přičemž vezmeme v úvahu stávající nemovitosti na thru i připravované projekty – najdeme vám sklad, i když zatím neexistuje. Po ověření nabídek a konzultacích vybereme a představíme nejoptimálnější řešení. Vyjednáme podmínky vybrané nabídky, abychom se ujistili, že splňují všechny vaše požadavky a pokyny. Proces uzavřeme podpisem nájemní smlouvy za nejlepších možných podmínek.

  Poskytujeme:

  • Nabídky, které splňují vaše kritéria
  • Flexibilitu při výběru navrhovaných řešení
  • Včasnost a transparentnost procesu
  • Profesionalitu a upřednostnění vašeho zájmu
  • Úsporu času, peněz a rizik

  Chcete-li se o této službě dozvědět více, obraťte se na našeho odborníka:

  Ondřej Míček

  Head of Industrial Department

  e-mail: ondrej.micek@savills.cz

  tel.: +420 733 351 304