Hledáte skladové
nebo výrobní prostory k pronájmu?

Najdeme je pro Vás!

Vyplňte prosím níže uvedená pole, aby Vás mohl náš konzultant kontaktovat.

  Savills CZ s.r.o. se sídlem v Praze, Na Florenci 2113/15, 110 00 Praha 1 je správcem osobních údajů, které poskytujete v tomto formuláři. Vámi poskytnuté údaje budou zpracovávány pro marketingové účely, jako je zasílání nabídek pronájmů průmyslových nemovitostí a informací o službách a činnosti společnosti Savills prostřednictvím komunikačního kanálu, který si zvolíte (telefonicky nebo e-mailem).

  Základem pro zpracování Vašich údajů pro tento účel je souhlas, který jste udělili jejich zpřístupněním a zasláním společnosti Savills prostřednictvím formuláře. Poskytnutí Vašich údajů je dobrovolné, nicméně poskytnutí Vašeho jména, e-mailové adresy nebo telefonního čísla je nezbytné k tomu, abychom Vás mohli kontaktovat prostřednictvím Vámi zvoleného komunikačního kanálu.

  Top
  Home / SLUŽBY /  Renegociace nájemní smlouvy
  Array
  Renegocjacje kontraktów

  Renegociace nájemní smlouvy

  Končí platnost vaší nájemní smlouvy? Doporučujeme zahájit renegociaci alespoň jeden až dva roky před ukončením platnosti smlouvy. Renegociace se obvykle vedou za účelem snížení nákladů, ale také se může jednat o zmenšení nebo rozšíření prostor, vylepšení vybavení nebo dokonce o přemístění. Naším úkolem je vždy dosáhnout pro naše klienty značných úspor. Zastupujeme klienty ze všech odvětví podnikání, poskytujeme podporu v průběhu celého procesu opětovného vyjednávání a zajišťujeme dosažení cílů.

  Výhody pro klienta:

  • Úplný přehled dostupných řešení a prostor
  • Snížení nákladů na pronájem
  • Optimalizace pronajatých prostor

  Chcete-li se o této službě dozvědět více, obraťte se na našeho odborníka:

  Dominik Laža

  Consultant

  e-mail: dominik.laza@savills.cz

  tel.: +420 775 730 134